Jump to content

RAGE.lv - Veido savu lomuspēli

Viens no pirmajiem un labākajiem Grand Theft Auto V FiveM Serveriem!

 

Iepazīsties ar NOTEIKUMIEM

Iesakam Jums ļoti iepazīties ar foruma un servera noteikumiem, lai pēc tam nerastos domstarpības vai problēmas! Noteikumi

Uzmanību! SERVERA ATKLĀŠANA: ŠODIEN - 15/04/2018, plkst: 19:00

Aktivitāte

This stream auto-updates     

 1. Vakar
 2. Sveiciens no iFamous

  Sveiks!!! Ceru ka te paliksi uz ilgu laiku. Man tev ir viens jautājums. Kurš izmanto skype vel ?
 3. Mūzikas ieteikumi.

  Labdien! Esmu mūzikas cienītājs, kurš izmanto katru brīvo brīdi, lai varētu klausīties mūziku. Es saskāros ar tādu problēmu, ka man vairāk nav ko klausīties. Ar katru reizi spiežot "replay" pogu, tā dziesma man vairāk apnīk. Tapēc, es izdomāju uztaisīt šito topiku, un paklausīties jūsu mūzikas ieteikumus, kurus jūs varētu ieteikt man un arī citiem. Viena no manām iecienītākajām mūzikām ir -
 4. [Informacija] Servera update

  Servera update ar sekojošām lietām: Pārvietoti darbi uz Paleto Bay. Ielikts policistiem ticket sistēma - pārbaudes variants. Ievietots serverī modotās mašīnas. - katrs spēlētājs var iegādāties SAVU personīgo modoto mašīnu par attiecīgu naudu IG un RL 5eur. Ievietota garāžā, kur vari noglabāt mašīnu un arī NEKAD nepazaudēt - pagaidam parbaudes variants. Ievietotas narkotikas serverī, speciāli plači - pirmais cilvēks atklāj to vietu, tad 3dienas tajā vietā atrodās un pēc tam citā vietā atrodās. Novērsti minimāli lagi serverī, proti FPS dropi. Ievietots serverī jauns Fuel sistēma, šķiet, ka daudz labāka un nerādās vairs tālumā degvielas teksts. Tiek strādāts pie jauna darba, kas būs Paleto Bay pašā. Sākts minimāli pie servera tulkošanas. Pārlikta mašīnas ieslēģšana / izslēgšana uz ''E'' pogu, pagaidām..
 5. Pirms nedēļas
 6. Pa asmeni skrējošais 2049 (Blade Runner 2049)

  Tieši meklēju kautkādu jaunu filmu ko neesmu redzējis , laikam būs viena no tam ko varētu noskatīties . Mhh
 7. Sveiciens no iFamous

  Sveiciens tev arī !
 8. Sveicināti cienītais Williams , būsu Depo pēc 30 minūtēm !
 9. Paleto Bay Policija Nick Barouz pieteikums

  Blane County Policijas Deperaments. Sveicināti! Nick, esam izskatījušu jūsu pieteikumu un esat apstiprināts. Mēs vēlētos, lai ierodaties uz Paleto Bay policijas ēku un sniegtu dažas konkrētākas lietas.. Ar cieņu James Williams, policijas vadītājs.
 10. Blane County Policijas Deperaments. Sveicināti! Chris, esam izskatījušu jūsu pieteikumu un esat apstiprināts. Mēs vēlētos, lai ierodaties uz Paleto Bay policijas ēku un sniegtu dažas konkrētākas lietas.. Ar cieņu James Williams, policijas vadītājs.
 11. (IC) Bob Light, Jūsu pieteikums tika izskatīts , Jūs esat pieņemts par Paleto Bay Glābšanas Dienesta mediķi uz pārbaudes laiku.
 12. (IC) Personas dati: Vārds: Bob Uzvārds: Light Personas Kods: 150870-882312 Tālruņa numurs: #55324 Faktiskā adrese: 4584 Procopio Drive Juridiskā adrese: 1441 Kapiolani Blvd Ste 1114, Honolulu, HI 96814-4406, US Vecums: 48 Tautība: Latvietis Dokumentu pārbaude: Vai Jums ir derīga Blaine County pilsoņa apliecība?: Jā Vai Jums ir derīga Paleto Bay štata izsniegta autovadītāja apliecība?: Jā Vai Jums ir derīga Paleto Bay štata izsniegta pilota licence?: Nē Vai Jums ir vēl kādas Paleto Bay štata izsniegtas licences?: Jā, bibloteaks Vai Jums ir B kategorijas autovadītāja apliecība?: Protams arī ir AM,A1,A2,A,B1,B,C1,D,BE,CE,D1E,TROL,TRAM Drošības jautājumi, atbildi uz šiem jautājumiem (Jā / Nē). Vai Jūs kādreiz esat bijis notiesāts par noziegumu?: Nē, nesen tikkai ielidoju šajā valstī. Vai Jums kādreiz ir bijuši ar narkotikām saistīti pārkāpumi?: Nē Vai Jūs kādreiz esat piedalījies kāda noziedzīgā grupējumā?: Nē Vakance: Kāda ir Jūsu izvēlētā vakance?: Vēlētos kļūt par vecāko ārstu, ir pieredze strādāju Štatos par Anestalogu. Vai Jums ir pieredze šajā darbā?: Kā jau minēju iepriekš ir pieredze, strādāju Štatos prestižā klīnikā Docus, kā arī ir ietekuma vēstule no šīs klīnikas Kāpēc Jūs uzskatāt, ka tieši Jūs vajadzētu pieņemt šajā vakancē?: Es domāju, varētu palīdzēt ar savu pieredzi sniegt augstākas kvalitātes neatliekamo palīdzību. Motivācijas vēstule: Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli (50-100 Vārdi). Esmu pārliecināts, ka ar savu pieredzi klīnikā es spēšu attīstīt jūsu valsts klīnikas stāvokli un uzlabot attīstības rādītājus ar jauniem panākumiem. Pastāvīgi paplašinu savu zināšanu evolucionārajā psiholoģijā un dažādu tautu uzvedībā. Es vēlos kļūt par jūsu uzņēmuma komandas dalībnieku, jo darbs ar klīniku šķiet ir ļoti personīgs un profesionāls ar izaugsmes iespējām, kā arī pielietošu savas zināšanu lai spētu ātrāk progresēt viss kolektīvs. (OOC) Vārds - Dāvis Vecums - 34 Discord nickname - DizzY #1896 Steam link - https://steamcommunity.com/id/12355884 Vai ir strādājošs mikrofons - Protams
 13. (IC) Personas dati: Vārds: Nick Uzvārds: Barouz Personas Kods: 09/04/1995 Tālruņa numurs: #77302 Faktiskā adrese: Cascabel Ave 23-2 Paleto Blvd, Paleto Bay Juridiskā adrese: Cascabel Ave 23-2 Paleto Blvd, Paleto Bay Vecums: 23 Tautība: Latvietis Dokumentu pārbaude: Vai Jums ir derīga Blaine County pilsoņa apliecība?: Jā. Vai Jums ir derīga Paleto Bay štata izsniegta autovadītāja apliecība?: Jā. Vai Jums ir derīga Paleto Bay štata izsniegta pilota licence?: Nē. Vai Jums ir vēl kādas Paleto Bay štata izsniegtas licences?: Nē. Vai Jums ir B kategorijas autovadītāja apliecība?: Jā. Drošības jautājumi, atbildi uz šiem jautājumiem (Jā / Nē). Vai Jūs kādreiz esat bijis notiesāts par noziegumu?: Nē. Vai Jums kādreiz ir bijuši ar narkotikām saistīti pārkāpumi?: Nē. Vai Jūs kādreiz esat piedalījies kāda noziedzīgā grupējumā?: Nē. Vakance: Kāda ir Jūsu izvēlētā vakance?: BCPD Štata vieta Vai Jums ir pieredze šajā darbā?: Jā, esmu strādājis līdzīgu darbu lai gan tas bija vairāk uz izmeklētāja pusi, izmeklēju noziegumus kā privātdetektīvs. Kāpēc Jūs uzskatāt, ka tieši Jūs vajadzētu pieņemt šajā vakancē?: Jo esmu pieredzējis darbininieks šāda veida darba svērā, lai gan mans kādreizējais darbs mazliet atšķiras no šī amata, esmu tomēr apguvis sava veida prasmes ko varētu diezgan labi saistīt ar šo darbu, kā piemēram izmeklēšanas prasmes un pēdu atrašanu pat, ja liekas, ka tas man nebūs pa spēkam es nekad nepadodos un vienmēr sasniedzu savu mērķi. Motivācijas vēstule: Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli (50-100 Vārdi). Jūs drošvien domājiet, ka esmu pārāk jauns šim amatam un man nav galva uz pleciem, bet ir tieši otrādi esmu kā radīts šim amatam, jo ne vienmēr tie jaunie ir tie stūrgalvīgākie. Es sevi uzskatu par labu kandidātu šim amatam, jo kā jau minēju es nekad nepadodos un vienmēr sasniedzu savu mērķi, šajā gadījumā tas būs lietu atrisināšana un drošība pilsētā un ārpus tās. (OOC) Vārds - Niks Vecums - 23 Discord nickname - iFamous#9476 Steam link -https://steamcommunity.com/id/iFamouss Vai ir strādājošs mikrofons - Jā!
 14. (IC) Personas dati: Vārds: Chris Uzvārds: Bluestone Personas Kods: 021288 Tālruņa numurs: #80234 Faktiskā adrese: - Juridiskā adrese: Treileris parvietojamais .. Vecums: 30 Tautība: Latvietis Dokumentu pārbaude: Vai Jums ir derīga Blaine County pilsoņa apliecība?: Ja Vai Jums ir derīga Paleto Bay štata izsniegta autovadītāja apliecība?: Ja Vai Jums ir derīga Paleto Bay štata izsniegta pilota licence?: Ne Vai Jums ir vēl kādas Paleto Bay štata izsniegtas licences?: Ne Vai Jums ir B kategorijas autovadītāja apliecība?: Ja + C / C1 Drošības jautājumi, atbildi uz šiem jautājumiem (Jā / Nē). Vai Jūs kādreiz esat bijis notiesāts par noziegumu?: Ne Vai Jums kādreiz ir bijuši ar narkotikām saistīti pārkāpumi?: Ne Vai Jūs kādreiz esat piedalījies kāda noziedzīgā grupējumā?: Ne Vakance: Kāda ir Jūsu izvēlētā vakance?: BCPD Štata vieta Vai Jums ir pieredze šajā darbā?: Jā , strādaju kadreiz iekš Los Santos PD vairāk kā 10 gadus , tad pārcelos uz Blain Country iekš Paleto Bay Kāpēc Jūs uzskatāt, ka tieši Jūs vajadzētu pieņemt šajā vakancē?: Tapēc ka man ir ilgu gadu pieredze šajā darbu un esmu iemācijies daudz ko noderīgu kas varētu arī noderēt ka paraugš sim Departamentam , protams visa pieredze ir nākusi ļoti grūti un riskanti , esmu bijis iesaistījis daudzākas apšaudēs un visādas citās operācijas kā piemēram ķilnieku atbrīvošana , banku laupišanas gadijumā un 24/7 , kā arī esmu veicis vairākas operācijas ar S.W.A.T diviziju . Bet par to sīkak nerunāsim , jo kā teikt nav jazin tiem kam tas nav jazin . Tā ka ja jūs mani pieņemsiet uz šo amatu , jūs nekāda gadijumā to nenoželosiet . Motivācijas vēstule: Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli (50-100 Vārdi). Esmu vecis savos stiprākajos gados un cilvēks ar diezgan lielu pieredzes krājumu , esmu kā teikt komandas spēletājs tapēc arī esmu daļa no šis iestādes . Cilvēks kurš spēj panakt lietas kas citiem liekas neaptveramas un neiedomajamas ka tā vispār varētu būt vai arī notikt. Cilvēks ar lielu pašgribu un motivāciju . Nekas nepaliek nomests novārtā , visu ko es iesāku tas tiek novests līdz galam , neskatoties uz iznakumu .. (OOC) Vārds - Krists Vecums - 23 Discord nickname - steps Steam link - http://steamcommunity.com/id//kristsstep Vai ir strādājošs mikrofons - Jā!
 15. (IC) Nick Moi, Jūsu pieteikums tika izskatīts , Jūs esat pieņemts par Paleto Bay Glābšanas Dienesta mediķi uz pārbaudes laiku.
 16. Paleto Bay Glābšanas dienesta pieteikuma paraugs

  Vārds: Nick Uzvārds: Moi Personas Kods: 315276-891620 Tālruņa numurs: #42327 Faktiskā adrese: Palleto Bay blv. 4-13 Juridiskā adrese: Palleto Bay blv. 4-13 Vecums: 19 Tautība: Latvietis Dokumentu pārbaude: Vai Jums ir derīga Blaine County pilsoņa apliecība?: Jā Vai Jums ir derīga Paleto Bay štata izsniegta autovadītāja apliecība?: Jā Vai Jums ir derīga Paleto Bay štata izsniegta pilota licence?: Jā Vai Jums ir vēl kādas Paleto Bay štata izsniegtas licences?: Nē Vai Jums ir B kategorijas autovadītāja apliecība?: Jā Drošības jautājumi, atbildi uz šiem jautājumiem (Jā / Nē). Vai Jūs kādreiz esat bijis notiesāts par noziegumu?: Nē Vai Jums kādreiz ir bijuši ar narkotikām saistīti pārkāpumi?: Nē Vai Jūs kādreiz esat piedalījies kāda noziedzīgā grupējumā?: Nē Vakance: Kāda ir Jūsu izvēlētā vakance?: Mediķis Vai Jums ir pieredze šajā darbā?: Jā Kāpēc Jūs uzskatāt, ka tieši Jūs vajadzētu pieņemt šajā vakancē?: Mans bērnības sapnis ir bijis kļūt par mediķi un palīdzēt citiem grūtā brīdī. Motivācijas vēstule: Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli (50-100 Vārdi). Esmu komunikabls un saprotošs jaunietis. Ja runa iet par darbu, tad tas nekad netiek novērtēts kā tāda lupata. Darbs ir viens no maniem galvenajiem punktiem dzīvē un šoreiz tas ir Mediķis. Iegūstot šo darba vietu es ļoti vēlos palīdzēt cilvēkiem padarīt dzīves gaišākas, sasniedzot viņu veselības līmenī augstākajā pakāpē. (OOC) Vārds - Niks Vecums - 27 Discord nickname - nikinjshh Steam link - https://steamcommunity.com/id/nikinjshh Vai ir strādājošs mikrofons - Jā
 17. Servera iekšējie update. Mazais update līdz ar servera restartu, laikā - 17.04.2018 naktī. Samazināts trafiks mašīnām. Uzlikts banned mašīnas vairāk, lai nespawnojās sporta un illegal. Uzlikts banned ieroči vairāk, lai paņemt nevar no pediem. Parlikti visi domes darbi uz Paleto Bay, proti paņemt apģērbu un mašīnu - iemesls, lai lielāka rosība būtu pašā galvenajā pilsētā. Ekonomika vēl labāk uzlabota, mašīnas cenas samazinātas nedaudz. vēl visādi sīkumi izlaboti / salaboti
 18. (IC) Bill Kenedij , Jūsu pieteikums tika izskatīts , Jūs esat pieņemts par Paleto Bay Glābšanas Dienesta mediķi uz pārbaudes laiku. (OOC) Drīzumā Dc tiks izveidota attiecīga mediķu istaba, kurā mēs varēsim sazināties un nodot cits citam informāciju.
 19. (IC) Personas dati: Vards:Bils Uzvards:Kenedijs Personas Kods:24121995-78783 Talruna numurs:#70325 Faktiska adrese:palleto bay blv. 4-12 Juridiska adrese:palleto bay blv. 4-12 Vecums:26 Tautiba:Latvietis Dokumentu parbaude: Vai Jums ir deriga Blaine County pilsona aplieciba?: Ya Vai Jums ir deriga Paleto Bay štata izsniegta autovaditaja aplieciba?: Ya Vai Jums ir deriga Paleto Bay štata izsniegta pilota licence?: Ya Vai Jums ir vel kadas Paleto Bay štata izsniegtas licences?: Ne Drošibas jautajumi, atbildi uz šiem jautajumiem (Ja / Ne). Vai Jus kadreiz esat bijis notiesats par noziegumu?: Ne Vai Jums kadreiz ir bijuši ar narkotikam saistiti parkapumi?: Ne Vai Jus kadreiz esat piedalijies kada noziedziga grupejuma?: Ne Vakance: Kada ir Jusu izveleta vakance?: Medikis Vai Jums ir pieredze šaja darba?: Ne Kapec Jus uzskatat, ka tieši Jus vajadzetu pienemt šaja vakance?: Iegūt un pildit mediķa darbu ir kļuvis par manu mērķi dzīve. Motivacijas vestule: Uzrakstiet nelielu motivacijas vestuli (50-100 Vardi). Esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti. Esmu komunikabls, atsaucīgs un pozītivs. Esmu gatavs apgūt jaunas zināšanas lai veiksmīgi pildītu savus darba pienākumus. Ar šo pieteikumu vēlos kļūt par mediķi Paleto bay hospital (The Bay Care Center). Man vienmēr bijusi intrese medicīnas nozarē, tapēc esmu ieguvis medicīnas zinatņu bakaulara gradu. Uz šo vakanci skatos kā veidu ka palidzet sabiedribai un vairot savu pieredzi mediāa darbā. (OOC) Vards - Deivids Vecums - 69 Discord nickname - Billy87 Steam link - https://steamcommunity.com/profiles/76561198117111568/ Vai ir stradajošs mikrofons - Ya
 20. Vai tu gaidi servera atvēršanos?
 21. Servera update - Whitelisted

  Update: Whitelisted > Sataisīts ir glābšanas dienests. Var normāli respawnoties. Glābšanas dienests var atdzīvināt. Glābšanas dienestam pēc izsaukuma, attiecīgi uzrādot koordinātes arī parādās vieta, kur Tu atrodies(Ja ir pareizi uzrādītas koordinātes). > Izveidota lieta, ka vari pilnvērtīgi apzagt banku sākot 5policistiem iekš Blane County, ieguvums no 10'000$-50'000$. > Izmainītas cenas veikalos, apģerbiem, pārtikas precēm. > Izveidota un sākta lieta pie jaunām lietām pievienošana, tieši attiecīgi veikalos, pārtika, lietas u.c. > Uzsākta testēšana ar mašīnas inventoriju(Attiecīgi no mašīnas tipa, tad varēsi sākot no 5-20lietām ielikt tajā). > Izveidoti jauni priekšmeti, kas uzrādās personāža inventorijā. > Uzsākts darbs ar UCP.
 22. Earlier
 23. Update: 17/04/2018 > Uzlikts, ka vairāk nespawnojās NPC policijas mašīnas, ugunsdzēsēju, ātrās palīdzības, tāpat uzlikts ir uz sporta mašīnām, kas braukā apkārt un armijas bāzē tankiem, hydrai. > Tagad mašīnas trafiks ir pamazināts 5x mazāks, lai neveidotos garas rindas, ja ir kkāds RolePlay. > Izveidots 100x labāks realstiskāks handling sistēma, kura arī ir pārtaisīta. - moči līkumos griežās ļoti labi, tāpat mašīnām nav tā ''smagā'' sajūta. > Pārveidots loadingscreen. > Savesti kārtībā domes darbi, tie ir 5 un arī pārvietoti tuvāk Blane County. > Iesākts ir jauns domes darbs, kas būs ļoti interesants. > Uzlikts, ka Tavu ID virs galvas vairāk neredz salīdzinoši tālu.
 24. Foruma RP - Viena Frekvence

  Līdz galam izklausījis svešinieka ziņu pa rāciju Chris uzzināja, kas ir šis cilvēks, kurš runā pa rāciju. Šī svešinieka vārds ir Klaus, viņš apgalvo, kad esot 17. korpusā, 2 zonas, 21. daļas inženieris, deva ziņu arī par to, kad viņš arī nezin kur mēs atrodamies un vai mēs vispār esam uz planētas Driadona. Chris bija ļoti izmisis un gandrīz vai atkal krita panikā. Viņš stingri satvēra rāciju un atbildēja Klausam: "Man ir bail, es esmu pārbijies, nekam šādam briesmīgam nevajadzēja NOTIKT!", Chris smagi nopūšas un strauji izkustas, pēkšņi sajūt briesmīgas sāpes potītē, viņš atceras par savu traumēto potīti. Izmisuma un baiļu stāvoklī sāpes bija vienaldzīgas, tikai nākot pie prāta un nomierinoties šīs sāpes rādija par sevi zināmu. Viņš nekavējoties paņēma jau iepriekš izmantoto pirmās palīdzības aptieciņu un atrod pretsāpju tabletes, kuras lieki nedomājot norija sausas. Chris smagi noklepojas, ievelk dziļu elpu un turpina sarunu pa rāciju: "Klaus, es cenšos sevi nomierināt, bet visu laiku rodas domas ,kas ar mums notiks un vai ir vēl kāds, kurš izdzīvoja šo katastrofu." Chris aplūkojas viss apkārt un saka: "Es nezinu kur es esmu, viss apkārt tumšs, ne skaņas, ne dvašas ne ......". Chris strauji apklust un nomet rāciju zemē, ar abām rokām atspiežas pret kapsulas stiklu un ļoti cītīgi lūkojas tam cauri. Chris neizprot, ko viņš redz viņam šķiet, kad viņam no bailēm rēgojas, Chris paceļ rāciju un dod ziņu Klausam: "Es redzu, es redzu gaismu, spilgtu gaismu, tā ir tik tālu un tik spilgta, man šķiet tā tuvojas".
 25. Foruma RP - Viena Frekvence

  "Vai mani kāds dzird?" pateicu caur radio, cerībā, ka kāds vēl no, uz kuģa, atrodošajiem ir izdzīvojis. Nepagāja ilgs brīdis, varbūt minūte, kad caur raciju pretī atnāca tāda kā šņākoņā, taču, nekāda konkrēta atbilde, bet tas bija sākums, jo viennozīmīgi kādam bija jābūt otrā galā, lai atbildētu. Pats galvenais jautājums tomēr atlika neatbildēts - Cik daudzi izdzīvoja šo avāriju, cik daudzi vēl nav atguvuši samaņas, jo viņu kapsulas vēl ir hibernācijas režīmā un cik daudz no šiem, kas pašreiz vēl ir dzīvi, ies bojā, jo tie ir komā vai kas cits noticis viņu kapsulām, kamēr tie vēl nav nomodā. Kamēr visas šīs baisās domas skrēja caur Klausa galvu, tas viss tika pārtraukts, kad pēkšņi caur rādio ienāca atbilde uz iepriekšējo jautājumu. Vīrieša balss: "Es tevi dzirdu , kas tu esi, kas ar mums notika, kur mēs esam!?" pēc kā Klaus nekavējoties paķer radio un neaptveramā laimē uzspieš pogu, lai atbildētu "Jā, jā mani sauc Klaus, es esmu 17. korpusa, 2 zonas, 21. daļas inženieris!" pēc kā Klaus ievelk nelielu elpu un turpina "Es īsti nezinu, kas notika, bet ir skaidrs, ka mūsu kuģis ir avarējis. Es vēl atrodos kapsulā, jo esmu vēl nedaudz zem adrenalīna un galvā rosās nepareizās domas, tā kā nemaz nezinu vai šī planēta uz kuras esam ir Driadona un mēs piedzīvojām neveiksmīgu nosēšanos, vai arī esam izmesti kaut kur, pavisam citā, universa pusē." neliela pauzīte un atkal uzspiež pogu "Ko tu redzi? Vai vari noraksturot savu apkārtni?"
 26. Nesteidzīgi pārdodu savu steam account, https://steamcommunity.com/id/dunno123321 Spēles: CS:GO un Grid 2 + inventory ~8e Apmaksas veidi: Swedbank vai arī Barclays(ja esi uk) Par paša account cenu vienosimies privāti.
 27. Foruma RP - Viena Frekvence

  Es guļu dziļā miegā, līdz pēkšņi es izdzirdu troksni, kaucošu skaņu no rācijas puses, kas atrodas man blakus, kapsulā. Es strauji atveru acis un ieelpoju, smagi ieklepojos un mēģinu izprast šo troksni ,kas nāk no rācijas, bet konstatēju, ka rācija ir bojāta un kad ir notikusi avārija. Izmisumā ievīts es nometu rāciju malā un aplūkojos viss apkārt, bet redzu vien: tumsu, ne skaņas , ne dvašas, ne smakas. Esmu lielā sašutumā, jo nesaprotu kur atrodos un kas noticis. Izmisumā sāku kliegt PALĪGĀ PALĪGĀ , ar visu spēku sāku dauzīt hibernācijas kapsulas stiklu, es strauji pakustos un izjūtu dziļas, briesmīgas sāpes kājā, aplūkoju kāju, novelku kurpi un zeķi un konstatēju, kad kaut kādā veidā, avārijas rezultātā esmu smagi sagriezis kreiso potīti. Lieki laiku netērēdams mēģinu sevi nomierināt un izrauju no kapsulas iebūvētā plaukta pirmās palīdzības aptieciņu. No aptieciņas izņemu brūču dezinfekcijas līdzekli un noskaloju asiņaino vietu , tad no aptieciņas izņemu medicīnisko marli un apsienu to apkārt visai potītei. Smagi nopūšu. Es paņemu rokās rāciju, ko iepriekš nometu malā un ar savām mehāniķa prasmēm sapratu, kad rācijā ir izveidojies īssavienojumus. Es atcerējos, kad vienā no kapsulas plauktiem pirms izlidošanas ieliku savu mehāniķa somu pilnu ar noderīgiem rīkiem , no somas izņēmu savas ar baterijām uzlādējamās lāzer šķēres, paldies dievam tās nebija bojātas. Ar tām atgriezu vaļā rācijas korpusu un ieraudzīju pārdegušos vadus. Zināju ka savā somā turēju dažādu vadu rezerves, tāpēc salabot rāciju nebija grūti. Kad rācija tika salabota sāku lēkāt pa viss dažādākajām frekvencēm līdz atcerējos, kura no visām frekvencēm bija jāizmanto avārijas situācijas gadījumā, tā bija trešā frekvence. Uzgriežot trešo frekvenci, tūlītēji, skaidri izdzirdēju vīrieša balsi "Vai mani kāds dzird?". Es pārlaimīgi iesaucos "Es tevi dzirdu , kas tu esi, kas ar mums notika, kur mēs esam!?"
 28. Sveiki! Es nolēmu, ka kamēr mēs gaidam servera labošanas darbus, mēs varētu izveidot foruma rp. Roleplay foruma variantā ir ļoti sena lieta un ir pat milzīgi roleplay komūni, kur cilvēki veido roleplay scenārijus dažādos rp līmeņos, gan iesācēju, kur rp notiek ar burtiski pāris teikumiem, kā arī advancētos līmeņos, kur cilvēki jau ir ar milzīgu pieredzi un visticamāk nodarbojas ar stāstu rakstīšanu arī dzīvē un tur atbildes rp ir kā minimums 2-3 paragrāfi. Es vēlos taisīt viduvēja līmeņa rp šeit, kur minimums atbildē būtu jābūt vienam paragrāfam. Tā kā viss notiks latviešu valodā, tad paragrāfs(min 5 teikumi) nebūtu jābūt problēmai. Domāju, ka šī aktivitāte rosinātu fantāziju un dotu nelielu treniņu Jūsu rp kreativitātei. Parasti šādiem rp tiek veidoti personāži, taču mans scenārijs būs nedaudz savādāks un personāža izveide nav vajadzīģa, tas viss atklāsies rp laikā. Pievienoties var jebkurā laikā. Izlasiet scenāriju, manais uzsākto rp un pievienojaties atbildot. ======================================================================== VIENA FREKVENCE Scenārijs: Zeme vairs nav dzīvošanai atbilstoša, jo mantkārība, vara un tieksme pēc visa vērtīgā, kas smagi ietekmēja zemes eko-sistēmu, ir iznīcinājusi zemi kādu mēs to zinājām tālajā 2020. gadā. Pašreiz ir 2240. gads un visi pasaules zinātnieki ir kopistiski parakstijuši cilvēces evakuēšanas plānu, kas tiks īstenots nākamo 150 gadu laikā, pākāpeniski pārsūtot visu zemes populāciju uz sen atklāto Driaodon planētu, kura atbilst zemes atmosfērai un ir pielāgota dzīvošanas apstākļiem. Jūs esat daļa no pirmās ekspedīcijas, kuras mērķis ir sākt bāzēšanās procesu. Katru mēnesi, nākamo 150 gadu laikā ir paredzēts izsūtīt 20 kuģus uz Driadon, kur katra kuģa populācija būtu ap 200 tūkstošiem cilvēku, jeb 4 milioni vienā mēneša ekspedīcijā. Ceļš līdz Driadon ar jaunāko tehnoloģiju ir 2 gadi, taču, lai minimizētu resursu patēriņus, kuri tā jau iet mazumā uz zemes, katru dienu, kā piemēram tīrs ūdens, viss ceļš tiks pavadīts hibernācijas kapsulās. Pēdējais, ko Jūs atceraties ir kā Jūs iekāpjat kapsulā un kā aizveras kapsulas durvis un Jūs iemiegat. Tad neliels zibsnis kura momentā Jūs pamostaties un saprotat, ka kaut kas nav kārtībā pēc kura seko melna bilde. Jūsu kuģis ar 200 tūkstošiem cilvēku tiek aizķerts ar kosmisko vētru un aizvirzīts no traektorijas, kas galu galā noved pie kuģa avarēšanas nezināmā lokācijā uz nezināmas planētas. ======================================================================== Pamazām es sāku atgūt samaņu, taču notikušais ir miglā tīts un īsti vēl nespēju aptvert, kas noticis. Es saprotu, ka kuģis ir avarējis, jo es guļu kapsulā, meža vidū, izskatās kā mājās, taču var redzēt, ka neesmu uz zemes, jo koku lapas nedaudz atšķiras. Prāts automātiski ieslēdzas izdzīvošanas režīmā un es pārbaudu skābekļa līmeni iekš kapsulas. Kapsulas tika veidotas ar domu, ka varētu notiks kas šāds, tādēļ tā ir pilnībā hermētiska un satur svarīgākās lietas izdzīvošanai tai sakitā tabletes tipa skanēšanas dators, kas spēj noteikt skābekļa līmeni, lokāciju, materiālu un citas lietas. Es nedaudz atslābstu, kad konstatēju, ka kapsula nav bojāta un skābekļā līmenis ir normas robežās. Cik ilgi es esmu nogulējis šādi bezsamaņā? Kur es atrodos? Vai vel kāds ir izdzīvojis? Es sāku haotiski rakņāties caur kapsulas sāna nodalijumiem, kur ir visi priekšmeti, pārtika un citas ierīces, taču lai arī kapsula ir vesela, lielākā daļā no aparātiem izskatās ir sašķīduši no trieciena. Es ieraugu radio un ātri to paķēru, lai pārbaudītu vai tas darbojas. Uzgriežu trešo frekvenci, kura ir avārijas situācijas frekvence un uzdodu tik ļoti svarīgo jautājumu: Vai mani kāds dzird?
 1. Parādīt vēl aktivitātes
×