Jump to content

RAGE.lv - Veido savu lomuspēli

Viens no pirmajiem un labākajiem Grand Theft Auto V FiveM Serveriem!

 

Iepazīsties ar NOTEIKUMIEM

Iesakam Jums ļoti iepazīties ar foruma un servera noteikumiem, lai pēc tam nerastos domstarpības vai problēmas! Noteikumi

Uzmanību! SERVERA ATKLĀŠANA: ŠODIEN - 15/04/2018, plkst: 19:00

Americano

ADMINISTRĀCIJA
 • Ieraksti

  19
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  1

Americano last won the day on April 8

Americano had the most liked content!

Biedra reputācija

7 Mierpilsonis

1 Follower

Par mani

 • Vārds
  Dāvis
 • Dzīvesvieta
  Spalding
 • Lomuspēles pieredze
  Gads un uz augšu
 • Lomuspēli spēlēju kopš
  Multi Theft Auto (MTA)

Spēļu pasaule

 • Rockstar Club
  Amerikanskij
 • Discord Segvārds
  Americano

Mans dators

 • Procesors
  i7 7700
 • Operatīvā atmiņa
  16 GB Kingston
 • Cietais disks (HDD)
  1 TB
 • Cietais disks (SSD)
  240GB Adata SP550
 • Videokarte
  Asus turbo gtx 1060 6gb

Nesenie profila apmeklētāji

69 profila skatījumi
 1. Nesteidzīgi pārdodu savu steam account, https://steamcommunity.com/id/dunno123321 Spēles: CS:GO un Grid 2 + inventory ~8e Apmaksas veidi: Swedbank vai arī Barclays(ja esi uk) Par paša account cenu vienosimies privāti.
 2. Novērtē avatāru

  7/10 Cuz gangsta monkey m8
 3. Rakstām darbības vārdus.

  Stenēt
 4. Kāds nezin kas tā varētu būt par problēmu - ja austiņas izmanto vairāk par 1 audio inputu( piem: discord un youtube) viņas vienkārši atslēdz skaņu?

 5. Rakstām darbības vārdus.

  Traukties
 6. Sveiciens no iFamous

  Sveicināts, prieks ka ir arī lietotāji no UK pēc laika varēs taisīt meet-up Veiksmi projektā
 7. Lai nebūtu neskaidrību, precizēšu, ko katra reakcija dod: : +1 Pozitīs vērtējums; : +1 Pozitīvs vērtējums; : 0 Neitrāls vērtējums; : - 0 Neitrāls vērtējums; : -1 Negatīvs vērtējums; : -1 Negatīvs vērtējums.
 8. Novērtē mūziku

  4/10 nav mans stils.
 9. Kā jau visiem zināms Fortnite: Battle Royale ir ļoti populāra spēle un cilvēki kuri nevar vai negrib spēlēt PUBG izvēlas spēlēt Fortnite, taču pēdējā laikā jaunpienācēju ir palikuši vēl daudzas reizes vairāk, tāpēc es izdomāju uzrakstīt rakstu, par to kādas ir viss biežāk sastopamās kļūdas Fortnite jauniņo un netikai vidū. 1. Pogu nepārprogramēšana(Hotkeys) Pie orģinālajiem iestatījumiem piemēram: būvēšana ir uz f1-f5 pogām, taču kaujas brīžos tās pogas varbūt par tālu no tevis tādēļ lai sāktu būvēt un pēc uzbūvēšanas izņemt ieroci var prasīt pat līdz 2 reizes ilgāk nekā tad ja pogas ir pārprogramētas uz vieglāk aizsniedzamām. (orģinālie pogu iestatījumi: http://orcz.com/Fortnite_Battle_Royale:_Keyboard_Controls) 2. Nebūvēšana kaujas laikā Bieži ir sanācis tā, ka iegūstu bezmazvai bezmaksas killu, jo pretinieks aizmirstu būvet sienas, lai sevi aizsargātu, tāpēc iesaku ikvienam - ja par jums šauj un jūs zinat no kura virziena, būvējiet sienas vairākos slāņos jo ar 1 sienu nebūs gana! 3. Pretinieku bāzes iznīcināšana Ja jūs redzat, ka pretinieks/-i ir uzbūvējušies augstu taču pamati ir no koka, viss biežāk labākā izvēle būtu sākumā nojaukt pamatus un tad sākt šaut pa pretiniekiem. Vai arī, ja paspēj pamanīt kādu pretinieku kurš ir tikko sacis būvēties, apturi viņu iznīcinot viņa bāzes pamatus ikreiz kad viņš uzliek jaunus, tas liks viņam lieli tērēt resursus. 4. Nolaišanās populārās vietās Bieži vien nolaišanās populārā vietā uzreiz nozīme: nomiršana spēles sākumā, taču ja esi jauns spēlētājs iekš Fortnite un vēlies iemācīties šaut, tad laišanās populārās vietās varētu būt viena no viss labākajām izvēlēm. 5. Nepareizu ieroču izvēle; Pats, kad tikko bīju sācis spēlēt saskāros ar tādām problēmām, kā nepareiza ieroča izvēle kaujas brīdi, bija sanācis tā, ka inventorijā ir shotguns un scars, tā vietā lai izmantotu shotgun es ņemu scar, lai arī nepārāk lielos attālumos spēcīgāka ieroča par shotgun nav! 6. Ieroču neizprašana Spēlētāji bieži izvēlas šaut ar visiem ieročiem kurus var atrast neskatoties uz to, ka varbūt viņi pat neizprot tā ieroča plusus un mīnusus, tādēļ iesaku labāk sākumā samācīties ieroču plusus un mīnusus. Piemēram minigun plus ir tas, ka ar viņu var jaukt pamatus, sienas un visu pārējo aiz kā slēpjas spēlētājs, taču kad pienāk brīdis šaut par spēletāju, miniguns nav no labākajiem ieročiem ar kuru to darīt Atvainojos par drukas kļūdām, bieži saputrojos domās, tādēļ ir iespējami arī nesakarīgi teikumi!
 10. Sveiks lasītāj, kā jau viss ticamāk noprati pēc tēmas virsraksta, mēs pašlaik meklējam cilvēku kurš vēlētos vadīt foruma konkursus t.i. SOTW, AOTW u.t.t. ja tu uzskati, ka būtu spējīs un vēlies vadīt šos konkursus, droši piesakies! Pieteikšanās norise: Šeit pat komentāros uzraksti pieteikumu(redzams zemāka) Administrācija izlemj un piešķirt statusu vienam no pretendentiem. Pieteikuma Anketa: Vārds: Vecums: Pieredze šajā amatā(bez reklāmām): Iemesls kādēļ tieši tu būtu piemērots šim amatam: Motivācija: Kāds portfolio vai darbu showoff links: Atceries! Jo plašāk uzrakstīs pieteikums, jo lielākas iespējas, ka izvēlēsimies tieši tevi!
 11. Novērtē avatāru

  1/10 was is das?
 12. Ieteikums mājaslapai

  - par balvām iekš servera bet + par balvām iekš foruma.
 13. Novērtē avatāru

  9.5/10 Jo.-.
 14. Novērtē avatāru

  Spēles princips pavisam vienāršs, tev ir jānovērtē augstāk esošā lietotāja avatārs skala no 1-10 Noteikumi: Postu intervāls ir 2 Nepievienot liekus/aizvainojošus komentārus. Atļautie vērtēšanas veidi: 1. 10/10 2. 6/10 Patīk avatāra doma, bet nepatīk tā kvalitāte.
 15. Welcome to Pages

  Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the Invision Community. View our Pages documentation
×