Jump to content

RAGE.lv - Veido savu lomuspēli

Viens no pirmajiem un labākajiem Grand Theft Auto V FiveM Serveriem!

 

Iepazīsties ar NOTEIKUMIEM

Iesakam Jums ļoti iepazīties ar foruma un servera noteikumiem, lai pēc tam nerastos domstarpības vai problēmas! Noteikumi

Uzmanību! SERVERA ATKLĀŠANA: ŠODIEN - 15/04/2018, plkst: 19:00

ReiniXLv

PBGD VADĪTĀJS
 • Ieraksti

  16
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

Biedra reputācija

-1 Iedzīvotājs
 1. (IC) Bob Light, Jūsu pieteikums tika izskatīts , Jūs esat pieņemts par Paleto Bay Glābšanas Dienesta mediķi uz pārbaudes laiku.
 2. (IC) Nick Moi, Jūsu pieteikums tika izskatīts , Jūs esat pieņemts par Paleto Bay Glābšanas Dienesta mediķi uz pārbaudes laiku.
 3. (IC) Bill Kenedij , Jūsu pieteikums tika izskatīts , Jūs esat pieņemts par Paleto Bay Glābšanas Dienesta mediķi uz pārbaudes laiku. (OOC) Drīzumā Dc tiks izveidota attiecīga mediķu istaba, kurā mēs varēsim sazināties un nodot cits citam informāciju.
 4. Foruma RP - Viena Frekvence

  Līdz galam izklausījis svešinieka ziņu pa rāciju Chris uzzināja, kas ir šis cilvēks, kurš runā pa rāciju. Šī svešinieka vārds ir Klaus, viņš apgalvo, kad esot 17. korpusā, 2 zonas, 21. daļas inženieris, deva ziņu arī par to, kad viņš arī nezin kur mēs atrodamies un vai mēs vispār esam uz planētas Driadona. Chris bija ļoti izmisis un gandrīz vai atkal krita panikā. Viņš stingri satvēra rāciju un atbildēja Klausam: "Man ir bail, es esmu pārbijies, nekam šādam briesmīgam nevajadzēja NOTIKT!", Chris smagi nopūšas un strauji izkustas, pēkšņi sajūt briesmīgas sāpes potītē, viņš atceras par savu traumēto potīti. Izmisuma un baiļu stāvoklī sāpes bija vienaldzīgas, tikai nākot pie prāta un nomierinoties šīs sāpes rādija par sevi zināmu. Viņš nekavējoties paņēma jau iepriekš izmantoto pirmās palīdzības aptieciņu un atrod pretsāpju tabletes, kuras lieki nedomājot norija sausas. Chris smagi noklepojas, ievelk dziļu elpu un turpina sarunu pa rāciju: "Klaus, es cenšos sevi nomierināt, bet visu laiku rodas domas ,kas ar mums notiks un vai ir vēl kāds, kurš izdzīvoja šo katastrofu." Chris aplūkojas viss apkārt un saka: "Es nezinu kur es esmu, viss apkārt tumšs, ne skaņas, ne dvašas ne ......". Chris strauji apklust un nomet rāciju zemē, ar abām rokām atspiežas pret kapsulas stiklu un ļoti cītīgi lūkojas tam cauri. Chris neizprot, ko viņš redz viņam šķiet, kad viņam no bailēm rēgojas, Chris paceļ rāciju un dod ziņu Klausam: "Es redzu, es redzu gaismu, spilgtu gaismu, tā ir tik tālu un tik spilgta, man šķiet tā tuvojas".
 5. Foruma RP - Viena Frekvence

  Es guļu dziļā miegā, līdz pēkšņi es izdzirdu troksni, kaucošu skaņu no rācijas puses, kas atrodas man blakus, kapsulā. Es strauji atveru acis un ieelpoju, smagi ieklepojos un mēģinu izprast šo troksni ,kas nāk no rācijas, bet konstatēju, ka rācija ir bojāta un kad ir notikusi avārija. Izmisumā ievīts es nometu rāciju malā un aplūkojos viss apkārt, bet redzu vien: tumsu, ne skaņas , ne dvašas, ne smakas. Esmu lielā sašutumā, jo nesaprotu kur atrodos un kas noticis. Izmisumā sāku kliegt PALĪGĀ PALĪGĀ , ar visu spēku sāku dauzīt hibernācijas kapsulas stiklu, es strauji pakustos un izjūtu dziļas, briesmīgas sāpes kājā, aplūkoju kāju, novelku kurpi un zeķi un konstatēju, kad kaut kādā veidā, avārijas rezultātā esmu smagi sagriezis kreiso potīti. Lieki laiku netērēdams mēģinu sevi nomierināt un izrauju no kapsulas iebūvētā plaukta pirmās palīdzības aptieciņu. No aptieciņas izņemu brūču dezinfekcijas līdzekli un noskaloju asiņaino vietu , tad no aptieciņas izņemu medicīnisko marli un apsienu to apkārt visai potītei. Smagi nopūšu. Es paņemu rokās rāciju, ko iepriekš nometu malā un ar savām mehāniķa prasmēm sapratu, kad rācijā ir izveidojies īssavienojumus. Es atcerējos, kad vienā no kapsulas plauktiem pirms izlidošanas ieliku savu mehāniķa somu pilnu ar noderīgiem rīkiem , no somas izņēmu savas ar baterijām uzlādējamās lāzer šķēres, paldies dievam tās nebija bojātas. Ar tām atgriezu vaļā rācijas korpusu un ieraudzīju pārdegušos vadus. Zināju ka savā somā turēju dažādu vadu rezerves, tāpēc salabot rāciju nebija grūti. Kad rācija tika salabota sāku lēkāt pa viss dažādākajām frekvencēm līdz atcerējos, kura no visām frekvencēm bija jāizmanto avārijas situācijas gadījumā, tā bija trešā frekvence. Uzgriežot trešo frekvenci, tūlītēji, skaidri izdzirdēju vīrieša balsi "Vai mani kāds dzird?". Es pārlaimīgi iesaucos "Es tevi dzirdu , kas tu esi, kas ar mums notika, kur mēs esam!?"
 6. Rakstām darbības vārdus.

  Ēvelēt
 7. Rakstām darbības vārdus.

  Apsmiet
 8. (IC) Personas dati: Vārds: Uzvārds: Personas Kods: Tālruņa numurs: Faktiskā adrese: Juridiskā adrese: Vecums: Tautība: Dokumentu pārbaude: Vai Jums ir derīga Blaine County pilsoņa apliecība?: Vai Jums ir derīga Paleto Bay štata izsniegta autovadītāja apliecība?: Vai Jums ir derīga Paleto Bay štata izsniegta pilota licence?: Vai Jums ir vēl kādas Paleto Bay štata izsniegtas licences?: Vai Jums ir B kategorijas autovadītāja apliecība?: Drošības jautājumi, atbildi uz šiem jautājumiem (Jā / Nē). Vai Jūs kādreiz esat bijis notiesāts par noziegumu?: Vai Jums kādreiz ir bijuši ar narkotikām saistīti pārkāpumi?: Vai Jūs kādreiz esat piedalījies kāda noziedzīgā grupējumā?: Vakance: Kāda ir Jūsu izvēlētā vakance?: Vai Jums ir pieredze šajā darbā?: Kāpēc Jūs uzskatāt, ka tieši Jūs vajadzētu pieņemt šajā vakancē?: Motivācijas vēstule: Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli (50-100 Vārdi). (OOC) Vārds - Vecums - Discord nickname - Steam link - Vai ir strādājošs mikrofons -
 9. Novērtē avatāru

  Kur beha 8/10
 10. Rakstām darbības vārdus.

  Evakuvēt
 11. Sveiciens no iFamous

  Noicee veiksmi lomu spēlē!
 12. Kā pieprasīt 'Award'

  Īstens geimeris (Have no life). Rockstar Club Piekritējs of corse. Uzaicinājis draugu/-us (Daudz meitenes atvedu)
 13. (IC) Sakarā ar to, kad Paleto Bay Glābšanas dienesta vadītājs pašlaik ir atvaļinājumā, par Paleto Bay Glābšanas dienesta vadītāju uz pagaidu laiku tiek iecelts Reinix William. (OOC) Jautājumus par Glābšanas dienesta darbību un pieteikšanos darbā var tikt atrisināti pie @ReiniXLv, ( @weFF pašlaik ir ļoti aizņemts servera pilnveidošanā).
×