Jump to content

RAGE.lv - Veido savu lomuspēli

Viens no pirmajiem un labākajiem Grand Theft Auto V FiveM Serveriem!

 

Iepazīsties ar NOTEIKUMIEM

Iesakam Jums ļoti iepazīties ar foruma un servera noteikumiem, lai pēc tam nerastos domstarpības vai problēmas! Noteikumi

Uzmanību! SERVERA ATKLĀŠANA: ŠODIEN - 15/04/2018, plkst: 19:00

NORMALY-

LIETOTĀJS
 • Ieraksti

  5
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

Biedra reputācija

2 Mierpilsonis
 1. Pārdodu NFS Payback

  Pārdodu Need For Speed Payback. Cena - 18 eiro Apmaksa - swed/paypal. Sazināties ar mani PM, tālāk risināsim ģēlās kaut kur citur Viss info utt - PM!
 2. Rakstām darbības vārdus.

  Deldēt
 3. Kā pieprasīt 'Award'

  Manuprāt, ka awardus vispār varētu izmantot savādāk. Steam var uzlikt, ka rāda pie profila nevis kā award. Mana ideja butu tada - katra meneša vai pat vairāku mēnešu beigās šos award varētu piešķirt spēlētājiem pēc balsošanas pricipa. Piemēram, draudzīgākais spēlētajs, lielākais spameris, labākais rp'ists utt. Izveidojat sarakstu ar katru awardu un lai cilvēki katram award pretī raksta spēlētāju, kurš viņuprāt būtu cienīgs saņemt šo award. Tas, kurš saņēmis visvairāk balsis tas arī saņem šo award. Tad šiem award būtu kaut kāda jēga un vērtība, nevis kā tagad, kad šie awardi ir katram spēlētājam un visiem vienādi. Protams nevajag šo balsošanu tagad vai pēc mēneša, bet gan pēc ilgāka laika, kad vairāk vai mazāk visi viens otru ir iepaznuši. Tas nav nekas jauns, bet, manuprāt, labāks veids kā izmantot awardus. P.S sorry, ja ir kāda gramatiska kļūda, rakstu no tel.
 4. Ieteikums mājaslapai

  Tad to lietu var pārtaisīt par balvām forumā, nevis serverī.
 5. Ieteikums mājaslapai

  Čatā dzirdēju, kādu sakām, ka forumā vajadzētu izdomāt kaut ko jaunu, kas nav citur un piesaistītu cilvēku aktivitāti. Ieteikums sekojošs - Ik pēc 24h katrs servera spēlētājs var griezt bezmaksas ratu, jeb free daily spin. Pirms griešanas obligāti jānobalso Wos vai jebkur citur, kur jūs plānojat likt balsošanas reklāmu. Free spins kā jau free spins. Iespēja iegūt ingame mantas, piemēram, naudu. (Tas paliek jūsu pašu ziņā) Protams, ka procentuālā iespēja samazinās, palielinoties itema vērtībai. Manuprāt, ka šī lieta nav redzēta ne SAMP, ne GTA V roleplay serveru mājaslapas, cik es zinu, tāpēc tas varētu būt solis priekšup foruma aktivitātes celšanai!
×