Jump to content

RAGE.lv - Veido savu lomuspēli

Viens no pirmajiem un labākajiem Grand Theft Auto V FiveM Serveriem!

 

Iepazīsties ar NOTEIKUMIEM

Iesakam Jums ļoti iepazīties ar foruma un servera noteikumiem, lai pēc tam nerastos domstarpības vai problēmas! Noteikumi

Uzmanību! SERVERA ATKLĀŠANA: ŠODIEN - 15/04/2018, plkst: 19:00

hugurris

MODERATORS
 • Ieraksti

  14
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

Biedra reputācija

2 Mierpilsonis

Par (hugurris)

 • Dzimšanas diena 2000.05.01.

Par mani

 • Vārds
  Kristiāns
 • Dzīvesvieta
  Latvija, Saldus raj.
 • Lomuspēles pieredze
  Pāris mēneši
 • Lomuspēli spēlēju kopš
  Five Multiplayer (FiveM)

Spēļu pasaule

 • Steam ID
  /id/hugurriz/
 • Discord Segvārds
  hugurris#5673

Mans dators

 • Procesors
  Intel i3
 • Mātesplate
  ASRock H81M
 • Operatīvā atmiņa
  HyperX Kingston 2x 4GB
 • Cietais disks (HDD)
  Western Digital 1TB
 • Cietais disks (SSD)
  GOODRAM 120GB

Nesenie profila apmeklētāji

153 profila skatījumi
 1. Vai tu gaidi servera atvēršanos?
 2. Rakstām darbības vārdus.

  Riet
 3. Sveiciens no iFamous

  Sveicināts uz klāja!
 4. GTA V Menu labāka mūzika

  Modifikācija, kas nomaina default GTA V Menu skaņu/ melodiju uz jaunāku un svaigāku Viss kas tev jāizdara, ir jālejuplādē fails un jāaizvieto vecais fails ar jauno failu, iekš mods/x64/audio/sfx/prologue.rpf PROTAMS neaizmirstam saglabāt veco skaņdarbu. Lejuplādēt vari šeit Kā tad īsti skan tā uzlabotā melodija?
 5. Modifikācija priekš Grand Theft Auto V + FiveM, kas diezgan piešķir mums realistiskākas policijas bākuguns skaņas, šaušanas skaņas un drive-by skaņas. Atver savu Grand Theft Auto V instalācijas mapi, un atver \x64\audio\sfx; Pirms tam, uztaisi kopiju no vecā faila(ja nu neiepatikās jaunās skaņas); Met iekšā lejuplādēto failu un aizstāj veco RESIDENT.rpf failu. Spied šeit, lai lejuplādētu.
 6. Novērtē avatāru

  Ou jā, man ļoti nepatīk. 5/10
 7. Filma: "Pa asmeni skrējošais 2049 jeb Blade Runner 2049" Valsts: USA Gads: 2017 Žanrs: Fantastika, mistērija, trilleris IMDb vērtējums: 8.2 Mans vērtējums: 9 Garums: 02:43:27 Režisors: Denis Villeneuve Galvenajā lomā: Harrison Ford, Ryan Gosling, Ana de Armas Šižets īsumā: Trīsdesmit gadus pēc pirmās filmas notikumiem jaunais “pa asmeni skrejošais” policists K atklāj ilgi glabātu noslēpumu, kas var pārvērst totālā haosā to, kas vēl atlicis no sabiedrības. K atklājums liek viņam uzmeklēt bijušo policistu Riku Dekardu, kurš jau 30 gadus ir pazudis bez vēsts. Treileris:
 8. Novērtē mūziku

  Foruma spēles noteikumi ir sekojoši: Novērtē iepriekšējā lietotāja ievietoto dziesmu skalā no 1-10; Ievieto savu dziesmu zem vērtējuma, lai nākošais lietotājs varētu to novērtēt. Mana mūzika:
 9. Kā pieprasīt 'Award'

  Par cik esam palaiduši 'Award' sistēmu, tagad katrs lietotājs var savā īpašumā saņemt attiecīgo apbalvojumu. Attiecīgo apbalvojumu pieprasam pēc parauga: Kuru 'award' Tu vēlies saņemt(sarakstu skatīt šeit)?: Komentārs: Ja tu vēlies, lai mēs papildinām ar citiem apbalvojumiem, tad droši iesaki komentāros.
 10. FiveM kartes modifikācija

  Diezgan nepieciešama štelle, kas ļoti palīdz pilnveidot lomuspēli. Izvēlamies vienu no kartēm kura ir iepatikusies: Pieejamās kartes; Atveram FiveM failu lokācijas mapi: (C:\Users\Kontalietotajs\AppData\Local\FiveM); Atveram 'FiveM Application Data' un aizvietojam veco mapi (citizen) ar jauno lejuplādēto 'citizen' mapi. Pats lietoju DLK HD Sattelite, un iesaku Jums arī.
 11. Lomuspēles un foruma pērles

  Šeit droši publicējam smieklīgus/ jautrus vai tajā pašā laikā dīvainus momentus, kas noticis serverī vai forumā.
 12. Palaist un spēlēt iekš FiveM spēlētāju izveidotajos publiskajos serveros, ir ļoti viegli, tas vien prasa dažas sekundes. Tāpēc, vispirms kas tev jāizdara: Veiksmīgi lejupielādē FiveM failu; Izveido jaunu folderi/ mapi uz dekstop, priekš fivem instalācijas; Ievelc FiveM.exe failu iekš jaunizveidotās mapes; Palaid FiveM.exe. Tālāk rīkojies sekojoši: (attiecas uz Steam kontiem - vispirms būtu ieteicams jau palaist Steam,) Kad esi palaidis FiveM.exe un piekritis viņu noteikumiem, tad spied tālāk un atzīmē mapi, kur atrodas Grand Theft Auto V failu mape un atķeksē tieši GTAV.exe failu, veicot FiveM.exe instalāciju; FiveM var izmest ziņu, ka tev ir veca sistēma lejupielādēta(fivem), tāpēc piekrīti, ka jā un uzgaidi, kamēr instalācija pati visu izdarīs tavā vietā; (attiecas uz Rockstar kontiem) Kad FiveM ir pabeidzis instalāciju tev piedāvās ielogoties ar Rockstar kontu, izdari to; (attiecas uz Rockstar kontiem) Tev droši vien būtu jāuzlec logam, ka FiveM instalācija notikusi veiksmīga. Lai pievienotos serverim, dari sekojošo: Palaid FiveM klientu; Ieraksti serveru meklētāja RAGE.lv vai dodies uz sadaļu "direct connect" un ievadi servera IP: ................ Spied CONNECT. Esi veiksmīgi pievienojies serverim, lai patīkama spēlēšana!
×